Wycieczki i Zwiedzanie Po Polsku - Aktywna Gran Canaria – Holidayhiregrancanaria
 EN  ES  PL  IT  DE  RU 
email: office@holidayhiregrancanaria.com ->>> phone number: +34 654 061 894

Wycieczki i Zwiedzanie Po Polsku - Aktywna Gran Canaria

Wycieczka -  "Niezwykła Gran Canaria" -  Polski Przewodnik. 

 

Opis wycieczki: 

Podróż zaczyna się od Fabryki i Muzeum lokalnego rumu, zwiedzanie i degustacja oraz zakupu rumu po okazjonalnej cenie. Dalszy kierunek to dolina, gdzie znajdują się jedyne w Europie plantacje kawy. Podczas wizyty można poznać proces produkcji kawy oraz lokalnego wina, zobaczyć uprawy pomarańczy, awokado, mango, papai, cytryn, fig, kanaryjskie platano (banany). Degustacja daje nam niepowtarzalną okazję spróbowania 5 rodzajów win, najświeższej kawy, podawanej z tradycyjnym domowym ciastem oraz tapas kanaryjskie. Kontynuując zwiedzanie dotrzemy do maleńkiej miejscowości, która jest najwyżej położona na Gran Canarii. Główną atrakcją są tutaj niesamowite domy jaskiniowe. Tutaj robimy przerwe na odpoczynek i typowo kanaryjski obiad. Kolejnym naszym punktem jest najwyższy szczyt Pico de las Nieves znajdujący się w samym środku wyspy, na wysokości 1949. metrów. Punkt zapewnia nam spektakularną panoramę na głębokie wąwozy, wysokie klify, sosnowe lasy, skały Roque Nublo, Roque Bentayga oraz na sąsiednią Teneryfę z wystającym ponad chmury wulkanem El Teide. Dalej kierujemy się do "doliny tysiąca palm" będącą wyjątkowym, gęstym gajem palmowym. Ostatnim przystankiem do zwiedzania w naszej podróży są wydmy Dunas de Maspalomas - najwspanialsze zjawisko natury na Gran Canarii.

Wycieczka całodniowa

Cena: 60 EUR dorośli i dzieci od 12 lat, 40 EUR dzieci 2-11 lat
Cena obejmuje: przejazd komfortowym samochodem z klimatyzacją, pełne ubezpieczenie, niespodziankę, wodę i napoje, pamiątkowe zdjęcia.
Cena nie obejmuje: biletu wstępu na plantację kawy z degustacją (6 EUR), wstępu do fabryki rumu z degustacją (2,5 EUR) oraz obiadu (10 EUR), wydatków własnych.

Proszę ubrać wygodne ubranie i obuwie, ponieważ w górach pogoda może być zmienna, a podłoże śliskie.
Plan wycieczki może ulec zmianie w wyjątkowych przypadkach nagłych zmian pogody.

 

REZERWACJA

 http://aktywnagrancanaria.eu/22/wycieczka